Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

3 грудня у столичній мерії відкриється фотовиставка «Незламна Україна»

(подію завершено)

03
грудня субота
час проведення 11:00 — 15:00

У суботу, 3 грудня об 11:00, у столичній мерії відбудеться відкриття фотовиставки «Незламна Україна» з нагоди 30-ої річниці започаткування у світі Міжнародного дня людей із обмеженими фізичними можливостями.

Також відбудеться брифінг представників міністерств та управлінь щодо проблемних питань військовослужбовців, ветеранів та цивільних осіб, які мають інвалідність чи отримали її в результаті бойових дій.

Фотовиставка ініційована Управлінням зв’язків з громадськістю Збройних Сил України. За його інформацією, фотопроєкт «Незламна Україна» створено для підтримки людей із інвалідністю. Тисячі українців, військових і цивільних отримали інвалідність у результаті бойових дій російського агресора на території нашої країни. Про те, як вони долають ці виклики, учасники проєкту розкажуть під час відкриття фотовиставки.

Місце проведення: вул. Хрещатик, 36, Київська міська державна адміністрація.

Акредитація на відкриття фотовиставки та брифінг до 15:30 2 грудня за посиланням:   https://forms.gle/P3QKthefshgGBnqV8.

Додаткова інформація для представників ЗМІ за тел.:

(097) 041 64 60 – координатор проєкту, офіцер Управління зв’язків з громадськістю Збройних Сил України Олена Мокренчук;

(097) 448 48 45  – Михайло Криволапов, управління інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]