Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

4 жовтня  КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» проведе день відкритих дверей

(подію завершено)

04
жовтня п'ятниця
час проведення 12:00

4 жовтня о 12:00 у КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» розпочнеться день відкритих дверей. Про це повідомили у Департаменті міського благоустрою.

Захід відбудеться із нагоди Всесвітнього дня тварин, що відзначають кожного року 4 жовтня.

Відвідувачі зможуть на власні очі побачити, у яких умовах живуть тварини у притулку, ознайомитись із перевагами міської системи «Реєстр домашніх тварин», переконатися у важливості чіпування тварин та, за бажанням, вибрати собі домашнього улюбленця. Ветеринари і кінологи запропонують свої консультації.

У день відкритих дверей також відбудуться освітні заходи, покликані звернути увагу на проблему безпритульних тварин і пропагувати гуманне ставлення до тварин взагалі. Зокрема, різноманітні інтерактивні ігри, конкурси тощо.

Для школярів на заході проведуть відкритий урок із цікавими завданнями, що мають на меті сформувати гуманне ставлення дітей до тварин.

Місце проведення: Бородянський район, село Нове Залісся, вул. Студентська, 24, муніципальний притулок для тварин.

Акредитація представників ЗМІ за тел.: 097 133 9063, [email protected].

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]