Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

4 жовтня Микола Поворозник відкриє традиційний осінній фестиваль хризантем

(подію завершено)

04
жовтня п'ятниця
час проведення 13:00

4 жовтня о 13:00 перший заступник голови КМДА Микола Поворозник відкриє традиційний фестиваль квітів із понад 25 тисяч хризантем на Співочому полі Печерського ландшафтного парку.

Дизайнери районних комунальних підприємств з утримання зелених насаджень Києва створили 10 композицій із понад 20 тисяч хризантем, які перетворили на відомі сузір’я: Золотої та Летючої риби, Гончих Псів, Дракона, Райського Птаха, Кита, Близнюків, Стрільця, Фенікса, Живописця, Пегаса. Ще більше 5 тисяч хризантем оздоблюватимуть територію Співочого поля.

Також на гостей фестивалю чекає насичена розважальна програма, фотозони для селфі, ярмарок рослин і хендмейду та інші локації для відпочинку. Для маленьких відвідувачів проводитимуть майстер-класи та працюватиме дитяча зона із будиночками-розмальовками тощо.

Місце проведення: вул. Лаврська, 33 (метро «Арсенальна»), Печерський ландшафтний парк «Співоче поле».

Акредитація для представників ЗМІ: Тетяна Фальчук (КО «Київзеленбуд») – 097-827-55-50, [email protected] ; Дар’я Ляхова (Grand Event) – 098-612-75-43, [email protected] .

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]