Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

8 липня у Києві відкриють першу кімнату, дружню до опитування дітей

(подію завершено)

08
липня четвер
час проведення 10:00 — 11:00

8 липня, о 10:00, на базі Центру сім’ї Дарницького району відкриють першу в Києві кімнату, дружню до опитування дітей, які постраждали від домашнього насильства або стали його свідками. Кімната працюватиме за методикою «зеленої кімнати».

Участь у відкритті візьмуть:

  • Марина Хонда – заступниця голови КМДА;
  • Ярослав Лагута – голова Дарницької РДА;
  • Марина Порошенко – голова постійної комісії Київради з питань охорони здоров’я та соціальної політики.

Місце проведення: провулок Ігоря Качуровського, 1.

Акредитація представників ЗМІ за електронною адресою: [email protected] У листі необхідно вказати інформацію про назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів та їхні контактні дані. У темі листа – зазначити назву події.

Контактна особа: Павличук Олександр, (063) 358-53-54.

Прохання до представників ЗМІ – дотримуватися маскового режиму та тримати дистанцію у 1,5 метри із колегами та учасниками заходу.

Довідково.

«Зелена кімната» – це форма роботи, надання соціально-психологічної та правової допомоги дітям, які потерпіли від злочинних посягань або стали свідками злочину.

«Зелена кімната» складається з двох приміщень. В одному працює психолог із дитиною, в іншому, за непрозорим склом – поліція, яка через відповідні засоби зв’язку із психологом коригує питання. У «Зеленій кімнаті» встановлено обладнання, яке записує розмову дитини і психолога. Тільки цей відеозапис можна використовувати в суді без повторного допиту дитини, щоб уникнути психічних травм і стресу.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]