Версія для людей із вадами зору

Директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій Юрій Назаров візьме участь в iForum

(подію завершено)

25
квітня середа
час проведення 15:50 — 16:30

Директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій Юрій Назаров візьме участь в iForum, що відбудеться 25 квітня у Міжнародному виставковому центрі.

У рамках потоку «Інтернет-технології» Юрій Назаров розповість про запуск електронного квитка та першого розумного тролейбуса (частина проекту «безпечне місто»). Також він розкаже про інструменти, за допомогою яких кияни можуть впливати на життя міста та впроваджувати власні проекти в його інфраструктуру, про підтримку українських стартапів, надання безкоштовних навчальних IT-програм для дітей та про плани ініціативи Kyiv Smart City.

Ініціатива Kyiv Smart City об’єднує киян, міську владу, активістів та представників бізнесу заради розвитку розумної міської інфраструктури у місті Києві. За понад два роки роботи вдалося реалізувати низку проектів у галузях: безпеки, інфраструктури, освіти, екології, які вже сьогодні змінюють якість та рівень життя містян.

 

Місце проведення: Міжнародний виставковий центр, Броварський просп., 15

Акредитація ЗМІ за телефоном: +38 091-940-22-22, або на електронну адресу: anvaltina@gmail.com (Валентина Ангельська).

Із програмою заходу можна ознайомитись за посиланням.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua