Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Подію скасовано! Відкриття нового сучасного футбольного поля у Святошинському районі

(подію завершено)

08
квітня субота
час проведення 12:00
вул. Якуба Коласа, 23

Увага! Через погодні умови церемонію відкриття скасовано! Про нові дату та час відкриття буде повідомлено додатково. Дякуємо за розуміння. 

8 квітня о 12:00 в рамках відкриття сучасного міні-футбольного поля, що було побудовано Святошинською РДА, відбудеться майстер-клас від професійних футболістів «Арсенал-Київщина» для всіх охочих.

Відкриє футбольне поле Голова Святошинської РДА Володимир Каретко.

Після завершення майстер-класу запланована фотосесія з футболістами: Захисником Харрисоном Омоко (Нігерія), напівзахисником Владиславом Пасечнюком та воротарем Андрієм Желизком.

Футбольне поле побудовано з використанням сучасних технологій, що дозволяє використовувати його протягом року всі сезони та в різні погодні умови. Застосовані технології відводу вологи та витривале покриття. Майданчик оснащений захисною сіткою. Мешканці мікрорайону мають можливість використовувати поле в будь-який час.   

 

Місце проведення: вул. Якуба Коласа, 23 (у дворі)

 

 Акредитація представників ЗМІ за тел.: (050) 545 34 25

Акредитуватися журналісти також можуть, надіславши листа з інформацією про назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів та їхні контактні дані на електронну адресу: [email protected] (у темі листа обов’язково зазначити назву події).

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]