Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко 31 жовтня відкриє Kyiv Smart City Forum 2018

(подію завершено)

31
жовтня середа
час проведення 09:00
Паркова дорога, 16-А

У середу, 31 жовтня, мер Києва Віталій Кличко відкриє Kyiv Smart City Forum 2018.

Це одна з головних подій Східної Європи, присвячена популяризації smart city-технологій та впровадженню інноваційних рішень у містах.

Київ — перше місто в Україні, яке системно впроваджує «розумні» технології та активно розбудовує міську цифрову інфраструктуру. Глобальна мета – аби українська столиця стала одним із найбільш технологічно розвинених міст світу.

Щоб популяризувати сучасні smart-технології у міській інфраструктурі, Київська міська державна адміністрація та ініціатива Kyiv Smart City організовує Kyiv Smart City Forum вже втретє.

«Створення smart-інфраструктури Києва розпочалося 3 роки тому. Сьогодні Київ уже готовий ділитися з іншими містами досвідом щодо впровадження успішних інноваційних рішень, які роблять життя мешканців комфортним і безпечним, а процеси управління містом – відкритими та прозорими», – зазначив Віталій Кличко.

На учасників Kyiv Smart City Forum 2018 чекають: 50 найцікавіших іноземних та українських спікерів, 6 тематичних секцій та виступи формату Short Talks. Понад 1200 учасників, Smart Expo Zone, LOUNGE ZONE.

Захід розпочнеться о 9:00 за адресою: КВЦ «Парковий», Паркова дорога, 16-А.

Для отримання акредитації представники ЗМІ мають заповнити електронну форму реєстрації: http://forum.kyivsmartcity.com/media. Або за телефонами: 202-74-61, 202-74-26. Акредитація триває до 17:00 30 жовтня. Вхід на захід відбуватиметься винятково за посвідченням журналіста або листом-підтвердженням від організаторів.

Програма форуму: http://forum.kyivsmartcity.com/.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]