Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Управління з питань гендерної рівності

Управління з питань надзвичайних ситуаційНачальниця управління з питань гендерної рівності  –

ГУЗЕНКО Тетяна Андріївна

Департамент з питань державного архітектурно-будівельного контролю вул. Басейна, 1/2-А, м. Київ, 01004

Департамент з питань державного архітектурно-будівельного контролю+380 (44) 230-93-94

Департамент з питань державного архітектурно-будівельного контролю[email protected]

Департамент з питань державного архітектурно-будівельного контролю пн-чт з 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45
Перерва з 12:00 до 12:45

Департамент (Центр) надання адміністративних послуг
https://www.facebook.com/geo.kmda
facebook.com/genderequality.kyiv

 

Департамент з питань державного архітектурно-будівельного контролю Основні функції управління з питань гендерної рівності:

  • Аналізує стан та тенденції соціального розвитку в місті Києві у сфері забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, запобігання та протидії насильства за ознакою статі, розробляє заходи для усунення недоліків.
  • Аналізує стан забезпечення виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією) рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у відповідній сфері (на території міста Києва), у тому числі шляхом замовлення статистично-аналітичних матеріалів, які дають змогу визначити відмінності у становищі різних груп жінок і чоловіків, а також наявні проблеми та потреби («гендерні портрети»).
  • Організовує виконання Конвенції ООН про ліквідацію усіх форм дискримінації щодо жінок та Факультативного протоколу до неї, Пекінської платформи дій, Цілей сталого розвитку ООН, резолюції Ради Безпеки ООН № 1325 «Жінки, мир, безпека» та пов’язаних із нею резолюцій Ради Безпеки ООН, інших міжнародно-правових документів у сфері забезпечення гендерної рівності, Стратегії гендерної рівності Ради Європи, Європейського Союзу, ОБСЄ.
  • Організовує для працівників виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), установ та організацій навчальні заходи з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.
  • Забезпечує консультативну допомогу громадським об’єднанням у сфері гендерної рівності та протидії дискримінації за ознакою статі в розробленні проектів з використанням коштів міського бюджету та їх реалізації; проводить конкурси проектів для реалізації програм та завдань управління, ініціює створення робочих та експертних груп.
  • Вживає заходи з удосконалення форм і засад соціального партнерства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з громадськими об’єднаннями у сфері гендерної рівності та протидії дискримінації м. Києва.
  • Співпрацює з громадськими об’єднаннями та міжнародними неурядовими організаціями щодо забезпечення рівності прав та можливостей жінок і чоловіків, запобігання та протидії дискримінації за ознакою статі.
  • Організовує навчальні заходи, тренінги, семінари, просвітницьку та інформаційно-комунікаційну діяльність з питань ґендерної рівності, запобігання та протидії дискримінації за ознакою статі.
  • Організовує проведення досліджень з ґендерних питань і у сфері запобігання та протидії дискримінації у м. Києві.

Нормативно-правова база

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]