Версія для людей із вадами зору
Версія для людей із вадами зору

Кличко Віталій Володимирович

Голова Київської міської державної адміністрації, міський голова

Біографія

Я, Віталій Кличко, та моя команда ставимо перед собою амбітну мету – вивести Київ за комфортністю проживання та станом культурного й економічного розвитку на один рівень з кращими столицями Європи. Київ стане, я переконаний, найкращим містом країни
 • 2014
  25
  травня
  2014
  25
  травня

  Обраний Київським міським головою за результатами позачергових виборів.

 • 2012
  2012

  За результатами парламентських виборів партія "УДАР Віталія Кличка" пройшла до Верховної Ради.

 • 2010
  квiтень
  2010
  квiтень

  Очолив політичну партію «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи)».

 • 2008
  2008

  Навесні після позачергових виборів мера та Київради Блок Віталія Кличка удвічі збільшив своє представництво в міській раді. В лютому 2011 року фракція Блоку Кличка в Київраді була перейменована на фракцію "УДАР Віталія Кличка ".

 • 2006
  2006

  Розпочав політичну кар'єру, коли одночасно балотувався до Верховної Ради та Київради, як голова Блоку «Пора-ПРП». За підсумками виборів очолив фракцію в Київській міській раді.

 • 2003
  2003

  З братом Володимиром заснували благодійну організацію «Фонд братів Кличків». Займається активною громадською діяльністю.

 • 1996
  01
  січня
  1996
  01
  січня

  На професійному ринзі: чемпіон Європи, інтерконтинентальний чемпіон за версіями WBO і WBA, чемпіон світу з боксу в суперважкій ваговій категорії за версіями WBO і WBC. Усесвітня боксерська рада назвала Віталія Кличка кращим панчером в історії суперважкого дивізіону.

 • 1985
  1985

  Боксом почав займатися з 14 років. За свою спортивну кар'єру досяг висот світового рівня: двократний чемпіон світу з кікбоксингу серед аматорів і чотирикратний серед професіоналів, триразовий чемпіон України з боксу, чемпіон Перших Всесвітніх Ігор Військовослужбовців, срібний призер Чемпіонату світу з боксу серед аматорів.

 • 1971
  19
  липня
  1971
  19
  липня

  Народився в родині військовослужбовців в селищі Біловодське Московського району Киргизької РСР. Разом із батьками та молодшим братом Володимиром мешкав у різних куточках Радянського Союзу. З 1984 року родина переїхала до України. Закінчив Державний вищий навчальний заклад «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди». Кандидат наук у галузі спорту та фізичного виховання. Захистив дисертацію на тему: «Методика визначення якостей боксерів у системі багатоетапного спортивного відбору». У січні 2011 року закінчив Національну академію державного управління при Президентові України. Отримав ступінь магістра за спеціальністю «Управління суспільним розвитком».

Сім'я: дружина Наталія Кличко, діти – сини Єгор (2000 р. н.) і Максим (2005 р. н.), донька Єлизавета-Вікторія (2002 р. н.).

Хобі: дайвінг, музика, шахи.

Портал працює в тестовому режимі. Якщо ви маєте зауваження або пропозиції, будь ласка, напишіть нам: support.web@kyivcity.gov.ua або зателефонуйте за номером: (044) 366-80-13