Версія для людей із вадами зору

Кличко Віталій Володимирович

Голова Київської міської державної адміністрації, міський голова

Біографія

Я, Віталій Кличко, та моя команда ставимо перед собою амбітну мету – вивести Київ за комфортністю проживання та станом культурного й економічного розвитку на один рівень з кращими столицями Європи. Київ стане, я переконаний, найкращим містом країни
 • 2014
  25
  травня
  2014
  25
  травня

  Обраний Київським міським головою за результатами позачергових виборів.

 • 2012
  2012

  За результатами парламентських виборів партія "УДАР Віталія Кличка" пройшла до Верховної Ради.

 • 2010
  квiтень
  2010
  квiтень

  Очолив політичну партію «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи)».

 • 2008
  2008

  Навесні після позачергових виборів мера та Київради Блок Віталія Кличка удвічі збільшив своє представництво в міській раді. В лютому 2011 року фракція Блоку Кличка в Київраді була перейменована на фракцію "УДАР Віталія Кличка ".

 • 2006
  2006

  Розпочав політичну кар'єру, коли одночасно балотувався до Верховної Ради та Київради, як голова Блоку «Пора-ПРП». За підсумками виборів очолив фракцію в Київській міській раді.

 • 2003
  2003

  З братом Володимиром заснували благодійну організацію «Фонд братів Кличків». Займається активною громадською діяльністю.

 • 1996
  01
  січня
  1996
  01
  січня

  На професійному ринзі: чемпіон Європи, інтерконтинентальний чемпіон за версіями WBO і WBA, чемпіон світу з боксу в суперважкій ваговій категорії за версіями WBO і WBC. Усесвітня боксерська рада назвала Віталія Кличка кращим панчером в історії суперважкого дивізіону.

 • 1985
  1985

  Боксом почав займатися з 14 років. За свою спортивну кар'єру досяг висот світового рівня: двократний чемпіон світу з кікбоксингу серед аматорів і чотирикратний серед професіоналів, триразовий чемпіон України з боксу, чемпіон Перших Всесвітніх Ігор Військовослужбовців, срібний призер Чемпіонату світу з боксу серед аматорів.

 • 1971
  19
  липня
  1971
  19
  липня

  Народився в родині військовослужбовців в селищі Біловодське Московського району Киргизької РСР. Разом із батьками та молодшим братом Володимиром мешкав у різних куточках Радянського Союзу. З 1984 року родина переїхала до України. Закінчив Державний вищий навчальний заклад «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди». Кандидат наук у галузі спорту та фізичного виховання. Захистив дисертацію на тему: «Методика визначення якостей боксерів у системі багатоетапного спортивного відбору». У січні 2011 року закінчив Національну академію державного управління при Президентові України. Отримав ступінь магістра за спеціальністю «Управління суспільним розвитком».

Сім'я: дружина Наталія Кличко, діти – сини Єгор (2000 р. н.) і Максим (2005 р. н.), донька Єлизавета-Вікторія (2002 р. н.).

Хобі: дайвінг, музика, шахи.