Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Департаменті фінансів

Відповідно до статті 28 Закону України "Про державну службу", Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 інформуємо, що за результатами конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу фінансів освіти, молодіжної політики, фізичної культури та спорту Управління фінансів освіти, культури, суспільних комунікацій, фізичної культури та спорту (на період відпустки по догляду за дитиною основного працівника або до її фактичного виходу на роботу) Департаменту фінансів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (категорія В).

Для участі у конкурсі на заміщення вакантної головного спеціаліста відділу фінансів освіти, молодіжної політики, фізичної культури та спорту Управління фінансів освіти, культури, суспільних комунікацій, фізичної культури та спорту (на період відпустки по догляду за дитиною основного працівника або до її фактичного виходу на роботу) Департаменту фінансів документи подав один кандидат.

Переможцем конкурсу є Потєхіна Олена Леонідівна, яка за результатами конкурсу набрала 9,2 бали.

Оголошення про проведення конкурсу було розміщено на офіційному веб-порталі Національного агентства України з питань державної служби.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]