Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Департаменті фінансів КМДА

Департамент фінансів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) відповідно до пунктів 59, 60 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 інформує про переможця конкурсу, оприлюдненого на офіційному інтернет-порталі Київської міської державної адміністрації в розділі "Вакансії" відповідно до наказу Департаменту фінансів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 30 травня 2018 № 44 "Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади категорії "В" у Департаменті фінансів".

 

Найменування посади

ПІБ кандидата

Результати (сума балів)

Примітки

головний спеціаліст відділу з питань контрольно-аналітичної та організаційної роботи

Вербило Ірина Валеріївна

8,5

переможець конкурсу

Оголошення про проведення конкурсу оприлюднене 30 травня 2018 року № 86604 на офіційному веб-сайті Національного агентства України з питань державної служби.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]