Версія для людей із вадами зору

У Департаменті фінансів КМДА

Департамент фінансів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) відповідно до пунктів 59, 60 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246, інформує про переможця конкурсу, оприлюдненого на офіційному інтернет-порталі Київської міської державної адміністрації в розділі "Вакансії" відповідно до наказу Департаменту фінансів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 24 липня 2018 року № 68 "Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади категорії "Б" у Департаменті фінансів".

Найменування посади

ПІБ кандидата

Результати (сума балів)

Примітки

Заступник начальника юридичного відділу

Аввакумова Юлія Олександрівна

13,1

Переможець конкурсу

Оголошення про проведення конкурсу оприлюднене на офіційному інтернет-порталі Київської міської державної адміністрації та на офіційному веб-сайті Національного агентства України з питань державної служби 24 липня 2018 року № 93994.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua