Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Департаменті фінансів КМДА

Про переможця конкурсу на заміщення вакантної посади заступника директора Департаменту фінансів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Відповідно до статті 28 Закону України "Про державну службу", Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 інформуємо, що за результатами конкурсу на заміщення вакантної посади заступника директора Департаменту фінансів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (категорія Б).

Для участі у конкурсі на заміщення вакантної посади заступника директора Департаменту фінансів документи подали два кандидати.

Переможцем конкурсу є Сліпчук Сергій Васильович, який за результатами конкурсу набрав 6,83 бали.

Оголошення про проведення конкурсу було розміщено на офіційному веб-порталі Національного агентства України з питань державної служби 23 листопада 2018 року № 113854.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]