Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Департаменті фінансів КМДА

Про переможця конкурсу на заміщення вакантної посади
головного спеціаліста відділу моніторингу виконання бюджету
Бюджетного управління
Департаменту фінансів
виконавчого органу Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)

 

Відповідно до статті 28 Закону України "Про державну службу", Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня       2016 року № 246 інформуємо, що за результатами конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу моніторингу виконання бюджету Бюджетного управління Департаменту фінансів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (категорія В).

Для участі у конкурсі на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу моніторингу виконання бюджету Бюджетного управління Департаменту фінансів документи подав один кандидат.

Переможцем конкурсу є Підчоса Людмила Василівна, яка за результатами конкурсу набрала 7,8 балів.

Оголошення про проведення конкурсу було розміщено на офіційному веб-порталі Національного агентства України з питань державної служби 21 грудня 2018 року №117475.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]