Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Департаменті транспортної інфраструктури КМДА

Відповідно до статті 28 Закону України «Про державну службу» та пунктів 59, 60 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 Департамент транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) надає інформацію про результати проведення конкурсів на зайняття вакантних посад державної служби, оголошених відповідно до наказу директора Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)  від 05 вересня 2019 року № Н-172:

Найменування посади

ПІБ кандидата

Результати (загальна сума балів)

Примітка

1.

Головний інспектор  з   паркування відділу інспекції з паркування Голосіївського району управління (інспекції) з паркування (№160863)

Мужева Алевтина Дмитрівна

4,4

Переможець конкурсу

2.

Головний інспектор  з   паркування відділу інспекції з паркування Голосіївського району управління (інспекції) з паркування (№160864)

Щавльов Дмитро Володимирович

4,2

Переможець конкурсу

3.

Головний інспектор  з   паркування відділу інспекції з паркування Дніпровського району управління (інспекції) з паркування (№160881)

Дробчак Ілля Володимирович

3,4

Переможець конкурсу

4.

Головний інспектор  з   паркування відділу інспекції з паркування Святошинського району управління (інспекції) з паркування (№160902)

Жуковський Євген Олександрович

3,2

Переможець конкурсу

Головний інспектор з паркування відділу інспекції з паркування Голосіївського району управління (інспекції) з паркування (№ 160860) – конкурс не відбувся.

Головний інспектор з паркування відділу інспекції з паркування Голосіївського району управління (інспекції) з паркування (№ 160861) – конкурс не відбувся.

Головний інспектор з паркування відділу інспекції з паркування Голосіївського району управління (інспекції) з паркування (№ 160862) – конкурс не відбувся.

Головний інспектор з паркування відділу інспекції з паркування Дарницького району управління (інспекції) з паркування (№ 160865) – конкурс не відбувся.

Головний інспектор з паркування відділу інспекції з паркування Дарницького району управління (інспекції) з паркування (№ 160866) – конкурс не відбувся.

Головний інспектор з паркування відділу інспекції з паркування Дарницького району управління (інспекції) з паркування (№ 160867) – конкурс не відбувся.

Головний інспектор з паркування відділу інспекції з паркування Дарницького району управління (інспекції) з паркування (№ 160868) – конкурс не відбувся.

Головний інспектор з паркування відділу інспекції з паркування Дарницького району управління (інспекції) з паркування (№ 160869) – конкурс не відбувся.

Головний інспектор з паркування відділу інспекції з паркування Дарницького району управління (інспекції) з паркування (№ 160870) – конкурс не відбувся.

Головний інспектор з паркування відділу інспекції з паркування Деснянського району  управління (інспекції) з паркування (№ 160871) – конкурс не відбувся.

Головний інспектор з паркування відділу інспекції з паркування Деснянського району управління (інспекції) з паркування (№ 160872) – конкурс не відбувся.

Головний інспектор з паркування відділу інспекції з паркування Деснянського району управління (інспекції) з паркування (№ 160873) – конкурс не відбувся.

Головний інспектор з паркування відділу інспекції з паркування Деснянського району  управління (інспекції) з паркування (№ 160874) – конкурс не відбувся.

Головний інспектор з паркування відділу інспекції з паркування Деснянського району управління (інспекції) з паркування (№ 160875) – конкурс не відбувся.

Головний інспектор з паркування відділу інспекції з паркування Деснянського району управління (інспекції) з паркування (№ 160876) – конкурс не відбувся.

Головний інспектор з паркування відділу інспекції з паркування Дніпровського району управління (інспекції) з паркування (№ 160877) – конкурс не відбувся.

Головний інспектор з паркування відділу інспекції з паркування Дніпровського району управління (інспекції) з паркування (№ 160878) – конкурс не відбувся.

Головний інспектор з паркування відділу інспекції з паркування Дніпровського району управління (інспекції) з паркування (№ 160879) – конкурс не відбувся.

Головний інспектор з паркування відділу інспекції з паркування Дніпровського району управління (інспекції) з паркування (№ 160880) – конкурс не відбувся.

Головний інспектор з паркування відділу інспекції з паркування Дніпровського району управління (інспекції) з паркування (№ 160882) – конкурс не відбувся.

Головний інспектор з паркування відділу інспекції з паркування Оболонського району  управління (інспекції) з паркування (№ 160883) – конкурс не відбувся.

Головний інспектор з паркування відділу інспекції з паркування Оболонського району управління (інспекції) з паркування (№ 160884) – конкурс не відбувся.

Головний інспектор з паркування відділу інспекції з паркування Оболонського району управління (інспекції) з паркування (№ 160885) – конкурс не відбувся.

Головний інспектор з паркування відділу інспекції з паркування Оболонського району управління (інспекції) з паркування (№ 160886) – конкурс не відбувся.

Головний інспектор з паркування відділу інспекції з паркування Оболонського району управління (інспекції) з паркування (№ 160887) – конкурс не відбувся.

Головний інспектор з паркування відділу інспекції з паркування Печерського району управління (інспекції) з паркування (№ 160889 ) – конкурс не відбувся.

Головний інспектор з паркування відділу інспекції з паркування Печерського району управління (інспекції) з паркування (№ 160890) – конкурс не відбувся.

Головний інспектор з паркування відділу інспекції з паркування Печерського району управління (інспекції) з паркування (№ 160891) – конкурс не відбувся.

Головний інспектор з паркування відділу інспекції з паркування Печерського району управління (інспекції) з паркування (№ 160892) – конкурс не відбувся.

Головний інспектор з паркування відділу інспекції з паркування Печерського району управління (інспекції) з паркування (№ 160893) – конкурс не відбувся.

Головний інспектор з паркування відділу інспекції з паркування Подільського району управління (інспекції) з паркування (№ 160894) – конкурс не відбувся.

Головний інспектор з паркування відділу інспекції з паркування Подільського району управління (інспекції) з паркування (№ 160895) – конкурс не відбувся.

Головний інспектор з паркування відділу інспекції з паркування Подільського району управління (інспекції) з паркування (№ 160896) – конкурс не відбувся.

Головний інспектор з паркування відділу інспекції з паркування Подільського району управління (інспекції) з паркування (№ 160897) – конкурс не відбувся.

Головний інспектор з паркування відділу інспекції з паркування Святошинського району управління (інспекції) з паркування (№ 160898) – конкурс не відбувся.

Головний інспектор з паркування відділу інспекції з паркування Святошинського району управління (інспекції) з паркування (№ 160899) – конкурс не відбувся.

Головний інспектор з паркування відділу інспекції з паркування Святошинського району управління (інспекції) з паркування (№ 160900) – конкурс не відбувся.

Головний інспектор з паркування відділу інспекції з паркування Святошинського району управління (інспекції) з паркування (№ 160901) – конкурс не відбувся.

Головний інспектор з паркування відділу інспекції з паркування Солом’янського району управління (інспекції) з паркування (№ 160903) – конкурс не відбувся.

Головний інспектор з паркування відділу інспекції з паркування Солом’янського  району управління (інспекції) з паркування (№ 160904) – конкурс не відбувся.

Головний інспектор з паркування відділу інспекції з паркування Солом’янського  району управління (інспекції) з паркування (№ 160905) – конкурс не відбувся.

Головний інспектор з паркування відділу інспекції з паркування Солом’янського  району управління (інспекції) з паркування (№ 160906) – конкурс не відбувся.

Головний інспектор з паркування відділу інспекції з паркування Шевченківського  району управління (інспекції) з паркування (№ 160907) – конкурс не відбувся.

Головний інспектор з паркування відділу інспекції з паркування Шевченківського  району управління (інспекції) з паркування (№ 160908) – конкурс не відбувся.

Головний інспектор з паркування відділу інспекції з паркування Шевченківського  району управління (інспекції) з паркування (№ 160909) – конкурс не відбувся.

Головний інспектор з паркування відділу інспекції з паркування Шевченківського  району управління (інспекції) з паркування (№ 160910) – конкурс не відбувся.

Головний інспектор з паркування відділу інспекції з паркування Шевченківського  району управління (інспекції) з паркування (№ 160911) – конкурс не відбувся.

Головний інспектор з паркування відділу інспекції з паркування Шевченківського  району управління (інспекції) з паркування (№ 160912) – конкурс не відбувся.

Головний інспектор з паркування відділу інспекції з паркування Шевченківського  району управління (інспекції) з паркування (№ 160913) – конкурс не відбувся.

Головний інспектор з паркування відділу інспекції з паркування Шевченківського  району управління (інспекції) з паркування (№ 160914) – конкурс не відбувся.

Головний інспектор з паркування відділу інспекції з паркування Шевченківського  району управління (інспекції) з паркування (№ 160915) – конкурс не відбувся.

Головний інспектор з паркування відділу інспекції з паркування Шевченківського  району управління (інспекції) з паркування (№ 160916) – конкурс не відбувся.

Головний інспектор з паркування відділу інспекції з паркування Шевченківського  району управління (інспекції) з паркування (№ 160917) – конкурс не відбувся.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]