Версія для людей із вадами зору

В Управлінні туризму та промоцій КМДА

Управління туризму та промоцій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) відповідно до статті 28 Закону України «Про державну службу», пунктів 591-60 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2017 року № 648), повідомляє про відсутність кандидатів на зайняття посади державної служби категорії «В» – головного спеціаліста-юрисконсульта Управління туризму та промоцій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Оголошення про проведення конкурсу на зайняття посади державної служби оприлюднено на Єдиному порталі вакансій державної служби Національного агентства України з питань державної служби 22 вересня 2021 року за номером УТПКМДА29.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua