Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Моніторинговий центр з протидії поширенню СOVID-19

У Києві функціонує Моніторинговий центр з протидії поширенню СOVID-19 для контролю за дотриманням самоізоляції хворими в легкій формі, що лікуються вдома та контактерами з хворими. А також – правил обсервації людьми, які повернулися з країн, де зафіксовані випадки COVID-19.

Спілкування з операторами Моніторингового центру є абсолютно конфіденційним. А персональні данні повністю захищені.

На базі Моніторингового центру працює віртуальна платформа емоційної підтримки киян.

Окрім того, працює офіційна телефонна лінія, за допомогою якої можна отримати відповіді на основні питання, пов’язані з карантинними заходами. 

Ви можете зателефонувати на єдиний номер: 044-237-15-71.

Зателефонувати на гарячу лінію можна, якщо:

  • ви хочете повідомити про факти порушення самоізоляції та обсервації;
  • якщо бажаєте отримати безкоштовну емоційну підтримку;
  • отримати роз’яснення з питань заходів із запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції;
  • вам вже телефонував наш оператор із опитуванням і ви хочете надати додаткову інформацію.

На жаль, маємо випадки шахрайських дзвінків, які вводять в оману або розповсюджують недостовірну інформацію про карантинні заходи. Правоохоронці вже розслідують подібні випадки. Єдиний номер, з якого телефонують киянам представники Моніторингового центру КМДА: 093-117-15-51.

Порушувати умови самоізоляції заборонено. Це тягне за собою адміністративну та кримінальну відповідальність.

Міська влада закликає киян надавати інформацію щодо своїх контактів за останні 14 днів, якщо до них звернуться фахівці Моніторингового центру. Спілкування з операторами є абсолютно конфіденційним. А персональні данні повністю захищені.

До розмови варто завчасно приготуватися та згадати свої контакти за останні 14 днів. Від точності і чесності відповідей може залежати життя інших.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]