Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Замовлення транспортних спецперепусток

ЗАМОВЛЕННЯ СПЕЦПЕРЕПУСТОК

Спеціальні перепустки у громадський транспорт на час локдауну можуть замовити лише юридичні особи (керівники підприємств та ФОП). Як повідомляє Департамент інформаційно-комунікаційних технологій, для цього потрібно виконати наступні дії:

КРОК 1. Авторизуватись у системі https://qpass.kyivcity.gov.ua за допомогою КЕП (кваліфікований електронний підпис). Керівник може додати до 10 довірених осіб, що матимуть доступ до системи.

КРОК 2. Заповнити електронну форму заявки.
Важливо: підприємствам потрібно обґрунтувати критичну необхідність працювати в локдаун. Для юридичних осіб необхідно вказати код ЄДРПОУ (Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України), для фізичних осіб-підприємців – види діяльності відповідно до КВЕД.

КРОК 3. Чекати на відповідь, що надійде на електронну пошту, зазначену в заявці. У разі отримання позитивного рішення про надання спецперепусток – ввести повний список співробітників, вказати дані та номер транспортної картки Київ Цифровий кожного працівника.

Важливо: для запобігання фальсифікації, всіх працівників, поданих у списку, будуть перевірятись щодо працевлаштування в зазначеній установі, підприємстві чи організації.

КРОК 4. Інформацію про підтвердження або відмову у видачі спецперепусток кожного працівника можна отримати у системі https://qpass.kyivcity.gov.ua.

 

ЯК СКОРИСТАТИСЯ СПЕЦПЕРЕПУСТКОЮ ПРИ ОТРИМАННІ ПОЗИТИВНОГО РІШЕННЯ

Якщо підприємство отримало дозвіл, після внесення даних про співробітника, транспортна картка працівника активується автоматично.

Для того щоб скористатися потрібно скористатися громадським транспортом працівнику потрібно просто мати з собою свою транспортну карту. Перевірити наявність спеціальної перепустки можна самостійно, завантаживши на смартфон застосунок Київ Цифровий https://kyiv.digital/start та додавши транспортну карту.

Спецперепустку можна увімкнути на транспортні карти, як із новим, так і зі старим дизайном, та на "Картку киянина". Транспортні карти, власники яких не отримали право на спецперепустку, на час локдауну, у разі його запровадження, будуть заблоковані.

Важливо: КП ГІОЦ та Департамент інформаційно-комунікаційних технологій здійснюють лише технічну підтримку роботи програмного забезпечення.

 

 Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]