Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Сміттєспалювальний завод. Коли зникне запах?

В серпні 2015 року в рамках інвестиційної програми «Київенерго» розпочався другий етап модернізації заводу «Енергія», під час якого проведено капітальний ремонт котлоагрегату №4 та електрофільтрів.

В рамках другого етапу модернізації, до кінця 2018 року, буде здійснений капремонт всіх котлоагрегатів підприємства та встановлених на них електрофільтрів.

27 жовтня 2016 року Київська міська рада прийняла рішення «Про вирішення проблемних питань, пов’язаних із експлуатацією полігону твердих побутових відходів № 5 у с. Підгірці Обухівського району Київської області». На виконання рішення утворена відповідна комісія, до завдань якої є опрацювання питання будівництва в Києві сміттєпереробних заводів у відповідності до сучасних світових стандартів та екологічних вимог.

Куди звертатись

Контактний центр міста Києва

1551 044 205 73 37 1551.gov.ua

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]