Версія для людей із вадами зору

15-17 січня у столиці відбудуться традиційні сільськогосподарські ярмарки

14 січня 2016 року, 10:24

За сприяння Київської міської та районних державних адміністрацій 15-17 січня у столиці відбудуться традиційні сільськогосподарські ярмарки, на яких споживачам у широкому асортименті запропонують різноманітні продукти харчування від безпосередніх товаровиробників, підприємств харчової та переробної промисловості з різних регіонів України. Про це повідомляє Департамент промисловості та розвитку підприємництва КМДА.

Так, 15 січня (п’ятниця) 2016 року ярмарки відбудуться в:

Шевченківському районі на вул. Бульварно-Кудрявській, 2-4, міжвуличному проїзді біля скверу в межах вул. О. Гончара, 65-А та вул. Б. Хмельницького, 94, вул. В. Піка, 16-18 (біля скверу), вул. Якіра, 16, вул. Ризькій, 1.

16 січня (субота) в:

  • Деснянському районі на вул. М. Цвєтаєвої (в межах вул. М. Закревського та просп. В. Маяковського);
  • Шевченківському районі на вул. В. Василевської, 1-17.

17 січня (неділя) в Шевченківському районі на вул. Татарській, 32-38.

На ярмарках споживачам у широкому асортименті запропонують різноманітні продукти харчування: овочі, фрукти, м’ясо та м’ясні продукти, рибу та рибопродукти, цукор, борошно-круп’яні вироби, олію, мед, консервовані продукти та інші продовольчі товари від безпосередніх виробників – підприємств харчової та переробної промисловості з різних регіонів України за цінами, що на 10-15% нижчі від ринкових.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua