Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

29-30 вересня через проведення ярмарків змінять рух автобуси №№ 31, 101 та тролейбуси № 34

28 вересня 2018 року, 13:06

У зв’язку із проведенням продовольчих ярмарків 29 вересня (на вул. Йорданській та вул. Миколи Закревського) та 30 вересня (вул. Татарській, 32-38) вносяться зміни у маршрути деяких автобусів і тролейбусів. Про це попередили у КП «Київпастранс».  

Зокрема, рух тролейбусів № 34 організовано за маршрутом: вул. Північна – просп. Героїв Сталінграда – вул. Маршала Тимошенка – просп. Героїв Сталінграда – просп. Степана Бандери та у зворотному напрямку.

Рух автобусів № 101: ст. м «Почайна» – просп. Володимира Маяковського за власною трасою, далі – вул. Теодора Драйзера – вул. Миколи Закревського, далі за власною трасою.

Рух автобусів № 31: від ст. м. «Політехнічний інститут» до вул. Отто Шмідта за власною трасою, далі вул. Отто Шмідта – вул. Нагірна, далі за власною трасою.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]