Головна  →  Новини  →  27 квітня 2017, 17:15

Біля Міжнародного виставкового центру до пісенного конкурсу «Євробачення» відкрито новий сквер

Біля Міжнародного виставкового центру до пісенного конкурсу «Євробачення» відкрито новий сквер

Після капітального ремонту біля Міжнародного виставкового центру, що на Броварському проспекті, відкрито оновлений сквер, який створено в рамках підготовки до пісенного конкурсу «Євробачення». Участь у його відкритті взяв заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

«Роботи з капітального ремонту тривали місяць. У сквері висаджено 105 дерев і 70 кущів, сформовано живу огорожу, встановлено 25 лав і 25 урн, змонтовано напівавтоматичний полив для догляду за зеленими насадженнями», – повідомив Петро Пантелеєв.

Він також наголосив, що під час ремонту у сквері влаштовано 3600 кв. м газону, 40 кв. м металевої огорожі та 775 кв. м фемового покриття.

«Створено новий арт-об’єкт – хамелеон, сформований із металевого каркасу, який зроблений із соснових шишок, обплетений гіллям ялівця», – сказав він.

У рамках підготовки до «Євробачення» в столиці на опорах освітлення встановлено тисячу підвісних термочаш для ампельних квітів – рослин зі спадаючими пагонами, і вже розпочато роботу з їхнього висадження.

«На облаштування парку витрачено 1,5 млн грн, у тому числі й на озеленення. Варто зазначити, що цього року «Київзеленбуд» планує висадити 113 тисяч дерев і кущів. Упродовж весни в столиці вже висадили 15 тисяч зелених насаджень», – зазначив Петро Пантелеєв.

Перейти до спискуВерсiя для друку