Версія для людей із вадами зору

100 обдарованих молодих киян отримають премії Київського міського голови

23 травня 2019 року, 18:10

За особливі досягнення в розбудові столиці України 100 молодим киянам присуджено премії Київського міського голови розміром 3 тисячі гривень кожна.

Як йдеться у розпорядженні Київського міського голови № 436, перелік лауреатів затверджено з урахуванням рішення відповідної конкурсної комісії.

Премія присуджується у 2019 році громадянам України віком від 14 до 35 років, місце проживання яких зареєстровано в Києві, за видатні досягнення молоді, здійсненні в 2018 році (при цьому можуть також враховуватись досягнення претендента за попередні роки). Зокрема, за однією із трьох номінацій: наукові чи творчі досягнення, внесок у розвиток молодіжного руху.

Лауреатів премії Київського міського голови буде урочисто відзначено в рамках молодіжної акції «Таланти Києва» з нагоди Дня молоді.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua