Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

11 травня на Поштовій площі відбудеться екологічний «Зелений марафон»

06 травня 2019 року, 17:37

11 травня з 11:00 до 19:00 на Поштовій площі відбудеться «Зелений марафон». Це розважальний захід, спрямований на знаходження рівноваги між людиною і природою. Марафон триватиме в рамках фестивалю «Чистофест». Організатором виступає Київський молодіжний центр.

У рамках заходу об’єднаються еко-активісти, які обговорять тенденції у галузі охорони природи і здорового способу життя. Професійні спортсмени, спортивні секції та школи проведуть майстер-класи з йоги, боксу чи дзюдо на тематичних локаціях.

Учасники зможуть відпочити на екологічних фуд-кортах, взяти участь у розіграшах екологічних подарунків, побачити виступи зірок, провести фотосесію з найпопулярнішими блогерами.

«Ми запрошуємо долучитись до нашого еко-марафону, тому що ця подія не просто драйвова та цікава, а й надзвичайно важлива для екології. Такої кількості активних, здорових та дружніх до природи людей ви не зустрінете випадково на вулиці. А ще тому, що це – унікальна можливість дізнатись секрети щасливого життя у гармонії з навколишнім світом», – зазначає директорка Київського молодіжного центру Анна Куценко.

Додаткова інформація: https://www.facebook.com/greenmarafon/.

Контактна особа: Артур Маліновський (098-265-07-92).

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]