Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

12 травня у столиці стартує наймасштабніший профорієнтаційний захід «Місто професій»

22 квітня 2019 року, 16:23

12 травня у столиці стартує шостий сезон наймасштабнішого профорієнтаційного заходу в Україні та Європі «Місто професій». Захід розпочнеться о 12:00 на території парку ім. Т. Шевченка. Про це повідомили організатори – благодійний фонд «Місто професій».

У парковій зоні розгорнеться імпровізоване містечко. При вході кожна дитина віком від 2-х до 18-ти років отримає «паспорт» і карту представлених професій та матиме можливість «влаштуватись на роботу» після короткого майстер-класу від фахівців. Це представники і надзвичайно значущих у сучасних умовах професій, і локально важливих та актуальних для певної місцевості: рятувальник, пожежний, кінолог, вибухотехнік, інспектор патрульної поліції, лікар, соціальний працівник, криміналіст тощо.

Кожна дитина отримає шанс познайомитись зі світом дорослих та обрати для себе улюблену справу. «Місто професій» – унікальний проект, що не має аналогів у світі.

Як повідомили організатори, за час проведення заходу понад 1 млн дітей віком від 2-х до 18-ти років стали учасниками проекту «Місто професій» в Україні.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]