Версія для людей із вадами зору

14 вересня в парку імені Тараса Шевченка вдруге відбудеться «ДумкоFest»

12 вересня 2019 року, 12:29

У суботу, 14 вересня, у парку ім. Тараса Шевченка відбудеться другий фестиваль думок «ДумкоFest». Про це повідомили у Національному антикорупційному бюро України (НАБУ).

Із 11:00 до 20:00 на основній та медійній сценах журналісти, письменники, представники громадських організацій, працівники НАБУ та відвідувачі парку матимуть змогу подискутувати на теми:

  • свобода та відповідальність. Як знайти однодумців та відстояти свої права;
  • дипломи та працевлаштування. Право на е/імміграцію;
  • комунальні схеми: як формуються тарифи та де сидить корупція;
  • інформаційні бульбашки, боротьба зі стереотипами, хейтерство на варті боротьби з корупцією;
  • технології у боротьбі з корупцією. Електронне врядування. Держава в смартфоні тощо.

Серед спікерів: юристи, правозахисники, експерти, громадські активісти, держслужбовці, працівники НАБУ, журналісти, підприємці. Відома журналістка та телеведуча Яніна Соколова говоритиме про те, як ефективно розповідати широкій аудиторії про важливе. Вдалі кейси реалізації проектів Громадського бюджету міста презентує начальник відділу Київської міської ради Артем Стельмашов. Як організувати ОСББ та зробити його успішним розкаже експерт Андрій Саук.

Крім дискусій, кожен охочий зможе стати активним учасником майстер-класів, вікторин від громадських організацій, інтерактивів тощо.

 А з 18:30 до 20:00, після завершення офіційної частини фестивалю, на відвідувачів чекатиме цікава розважальна програма: антикорупційний стендап – з гумором про корупцію і не тільки від стендап-коміка, автора «Телебачення Торонто» Антона Тимошенка, уривки з вистави «Тимчасові незручності» від театру перформативних мистецтв «Точка Дотику» та пронкт «Плоти» від київського театру-студії імпровізації «Чорний квадрат».

 Захід проводиться за сприяння проекту «Антикорупційна ініціатива ЄС в Україні» (EUACI).

З детальною програмою та спікерами «ДумкоFest» можна ознайомитися на сайті https://dumkofest.org.

Контактний e-mail: press.nabu@gmail.com.

Додаткова інформація: https://nabu.gov.ua/kontakty-dlya-zmi.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua