Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

22 травня автобус № 50 та маршрутне таксі № 463 курсуватимуть зі змінами

21 травня 2024 року, 16:42

У середу, 22 травня, з 08:00 і до закінчення руху відбудуться зміни в роботі пасажирського транспорту на Оболонському проспекті. Про це інформує Департамент транспортної інфраструктури КМДА.

Так, автобуси маршруту загального користування № 50 курсуватимуть у напрямку вул. Північної – від залізничного вокзалу «Центральний» до просп. Степана Бандери за власним маршрутом, далі – вул. Богатирська – вул. Левка Лук’яненка – просп. Оболонський, далі за власним маршрутом.

Маршрутне таксі № 463 рухатиметься в напрямку вул. Північної – від вул. Кадетський Гай до просп. Степана Бандери за власним маршрутом, далі – вул. Богатирська – вул. Левка Лук’яненка – вул. Героїв полку «Азов», далі за власним маршрутом.

Зміни в роботі пасажирського транспорту пов’язані з ремонтом проїжджої частини на Оболонському проспекті – на ділянці від просп. Степана Бандери до вул. Героїв полку «Азов».

Схема руху автобусного маршруту № 50

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]