Версія для людей із вадами зору

24 жовтня галерея «Лавра» презентує три арт-проекти, присвячені збереженню природної екосистеми

21 жовтня 2019 року, 17:15

24 жовтня о 19:00 на території муніципальної галереї «Лавра» відбудеться відкриття ТРІАРТ evening, у рамках якого одночасно буде презентовано три нових арт-проекти. Як розповіли в Департаменті культури, об’єднуючою темою проекту ТРІАРТ evening стане інноваційна виставка Land Fair, яка об’єднає живопис, інсталяції та аудіовізуальну частину.

Перша частина – LAND FAIR (Малий зал галереї «Лавра»). Художниця Настя Лойко.

Друга частина – LIGNUM (Великий зал галереї «Лавра») – продовжує тему збереження природної екосистеми в проекті Сергія Кириллова.

Третя частина – виставка EMERGE WAVE (Великий зал галереї «Лавра») –відбудеться в рамках проекту «Свіжий погляд», який щорічно проводить серед випускників художніх вишів Департамент культури КМДА. В експозиції будуть представлені роботи переможця конкурсу Арсенія Мельника, а також молодого художника Артема Бражника, який розвиває та продовжує тему візуального висловлювання колеги-митця.

Проект триватиме до 2 листопада. Експозиція – з 12:00 до 19:00, неділя – понеділок вихідні, вхід вільний.

Місце проведення: провулок Лаврський, 7, галерея «Лавра».

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua