Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

29 та 30 серпня в КиївЗоо влаштують показовий ланч для пеліканів

28 серпня 2026 року, 14:08

Цього вікенду, 29 та 30 серпня, в КиївЗоо влаштують показовий ланч для пеліканів.  Про це інформують у КП «Київський зоопарк».

«Пелікани КиївЗоо першими зустрічають відвідувачів, даруючи добрий настрій та приємні емоції. Адже хто ще може описувати такі віртуозні кола на воді, так чудернацьки бігати трав’янистим узбережжям та голосно «обговорювати» свої пригоди й обіднє меню, яке завжди складається з найсмачнішої та найсвіжішої рибки? А з’їсти такої апетитної рибки кожен птах може аж 1,5 кг за один раз!» – йдеться в дописі КиївЗоо.

Поспостерігати за метушливим ланчем пеліканячої зграї можна буде о 14:00.

Нагадаємо, що вхід у зоопарк – до 17:00, перебування на території – до 18:30. Час роботи квиткових кас: понеділок – з 12:00 до 17:00, з вівторка до неділі – з 10:00 до 17:00.

Закликаємо містян пам’ятати про власну безпеку, бути обачними та під час сигналу повітряної тривоги переходити в укриття.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]