Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

74% тяжких злочинів розкриваються завдяки системі відеоспостереження – Петро Оленич

02 грудня 2021 року, 14:36

74% тяжких та особливо тяжких злочинів розкриваються за допомогою міської системи відеоспостереження. Про це в інтерв’ю Mind.UA розповів керівник цифрової трансформації Києва (CDTO) та заступник голови КМДА Петро Оленич.

За даними Головного управління Національної поліції в м. Києві, у 2021 році міська система відеоспостереження використовувалася при розкритті майже 34% кримінальних правопорушень і 74% тяжких та особливо тяжких злочинів. За допомогою системи розпізнавання облич вдалося затримати 124 осіб, які перебували в розшуку за підозрою в скоєнні злочину.

За словами Петра Оленича, система дозволяє у великих обсягах знаходити вкрадені авто. Якщо система показує, що вкрадене авто заїхало, скажімо, у гаражний кооператив, – квадрат пошуку вже зменшено.

«Цього року хочемо на 100% «закрити» камерами всі виїзди та в᾽їзди до міста, щоб викрадачі не змогли непоміченими покинути Київ. При впровадженні жорстко дотримуємося протоколів GDPR. Вона в закритій мережі, без витоків та доступу стороннім особам», – розповів Петро Оленич.

Також CDTO Києва розповів, що у планах – розширення системи відеоспостереження в садках і школах.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]