Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

7 вересня в Києві відбудеться Всеукраїнський Олімпійський урок

06 вересня 2019 року, 14:25

Завтра, 7 вересня, із 14:00 на Оболонській набережній та прилеглій до неї акваторії водного стадіону стартує Всеукраїнський Олімпійський урок. Відповідну ініціативу ГО «Національний олімпійський комітет України» підтримано розпорядженням КМДА № 1578.

Як повідомили організатори, цьогоріч на гостей свята очікують понад 35 спортивних майданчиків, на яких безкоштовно кожен охочий із будь-якою фізичною підготовкою зможе продемонструвати свої вміння, отримати майстер-клас у відомих спортсменів у різних видах спорту, а також отримати спеціальні призи та подарунки.

Традиційно олімпійський урок відбудеться за участю відомих Олімпійських медалістів, чемпіонів і призерів чемпіонатів світу та Європи. Участь у спортивному святі безкоштовна.

Монтаж конструкцій та обладнання, необхідні для проведення заходу, триватиме на Оболонські набережній (проспект Героїв Сталінграда, 10-Д) із 18:00 6 вересня до 08:00 7 вересня. Демонтаж мають здійснити з 17:00 до 21:00.

Нагадаємо, щорічний Всеукраїнський олімпійський урок започатковано у 2005 році, напередодні Дня фізичної культури і спорту. Його мета – пропаганда здорового способу життя, залучення якомога більшої кількості дітей, юнацтва та молоді до занять спортом.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]