Версія для людей із вадами зору

Бібліотеки отримали дитячу книгу, надруковану шрифтом Брайля

02 квітня 2021 року, 17:33

Видання «Зіркові казки» Тетяни Череп-Пероганич та Інни Ковальчук безкоштовно передали до публічних бібліотек Києва. Про це повідомив директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА Роман Лелюк.

«Приємно, що до Дня дитячої книги ми передали книги до бібліотек, і сьогодні маленькі читачі вже можуть отримати літературу та урізноманітнити таким чином своє дозвілля на карантині. Книга підходить для дітей із порушенням зору, адже адаптована шрифтом Брайля з дублюванням плоско-друкованим збільшеним шрифтом. У рамках книговидання ми акцентуємо увагу не лише на підтримці київських авторів, а й на потребах різних категорій читачів», – розповів Роман Лелюк.

Упорядником збірки стала громадська організація «Київський міський парламент працездатних осіб з інвалідністю». Департамент суспільних комунікацій КМДА здійснив підтримку друку видання у 2020 році.

Загалом протягом року Департамент профінансував видання 17 книг київських авторів. Література безкоштовно передана до всіх 139 публічних бібліотек Києва.

Видання «Зіркові казки» Тетяни Череп-Пероганич та Інни Ковальчук безкоштовно передали до публічних бібліотек Києва

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua