Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Броненосець Яша у КиївЗоо отримав новий біговий тренажер і кормові головоломки

24 липня 2026 року, 13:21

У КиївЗоо броненосцю Яші облаштували новий біговий тренажер і підготували цікаві кормові головоломки для активного дозвілля. Про це інформують у КП «Київський зоопарк».

Яша вже активно випробовує нове обладнання, із задоволенням рухається та «спалює калорії» після ситних обідів.

До його раціону входять банани, яблука, морква, яйця та яловичина. А улюблені смаколики – личинки зофобаса й таргани з медом.

Цими вихідними, 25 та 26 липня, відвідувачі зможуть поспостерігати за обідами Яші. Показові годування відбудуться о 12:00 у павільйоні «Острів звірів».

Нагадаємо, що вхід у зоопарк – до 17:00, перебування на території – до 18:30. Час роботи квиткових кас: понеділок – з 12:00 до 17:00, з вівторка до неділі – з 10:00 до 17:00.

Закликаємо містян пам’ятати про власну безпеку, бути обачними та під час сигналу повітряної тривоги переходити в укриття.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]