Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Через ремонтні роботи буде обмежено водопостачання в Оболонському, Святошинському та Шевченківському районах столиці

08 липня 2016 року, 11:16

З 16:00 15 липня до 8:00 18 липня 2016 року буде припинено або часткового обмежено водопостачання низки житлових масивів Києва та області. Про це повідомляють у ПАТ «АК «Київводоканал».

Із метою забезпечення стабільного функціонування системи водопостачання низки житлових масивів Києва, починаючи з 15 липня на вул. Берковецькій, 6 будуть проводитись ремонтні роботи на великому водоводі (Д=1400 мм, рік побудови – 1981 р.), який подає воду значній частині мешканців правого берега.

Зокрема, для здійснення врізки та монтажу запірної арматури необхідно буде повністю відключити зазначену мережу на ділянці: просп. Палладіна від просп. Василя Порика, 8 до вул. Пономарьова.

Зокрема, буде відсутнє водопостачання у мешканців:

-                с. Горенка.

Водовозка з питною водою – біля Горенської сільради (вул. Леніна, 125-А); 

-         вул. Берковецької.

Водовозка – вул. Берковецька, 6.

Крім того, буде понижено тиск та, можливо, відсутнє водопостачання на верхніх поверхах будинків:

-         у с. Пуща-Водиця (вул. Курортна, Міська, Лісна, Селянська та Червонофлотська).

Водовозка – вул. Червонофлотська, 6;

-         на житловому масиві Південна Борщагівка (вул. Велика Окружна, Зодчих, Сім’ї Сосніних, Корольова, Симиренка).

Питна вода – бювети на вул. Симиренка, 10 та Булгакова, 11;

-         на Микільській Борщагівці (вул. Зодчих, Жмеринська, В. Верховинця, Сім’ї Сосніних).

Питна вода – бювети на вул. Зодчих, 40; Генерала Потапова (парк); Якуба Коласа, 25; Ромена Роллана (ріг вул. Тулузи); вул. Леся Курбаса, 6;

-         на житлових масивах Нивки і Галагани (вул. Туполєва, Стеценка, Саратовська, Салютна, Баумана, просп. Перемоги, вул. Чистяківська, Дружківська).

Водовозки – вул. Баумана (ріг вул. Саратовської); вул. Салютна (ріг вул. Щербакова); вул. Невська (ріг вул. Естонської); вул. Червонозаводська (ріг вул. Кулібіна).

Бювети: вул. Туполєва, 13; Салютна, 18; В. Піка – вул. Тешебаєва; Туполєва, 22;

-         на житловому масиві Новобіличі (вул. Булаховського, Генерала Наумова, Підлісна, Олевська, Робітнича, просп. Палладіна).

Водовозка – вул. Клавдіївська, 34 та вул. Булаховського, 30;

-         на масивах Святошин, Академмістечко та Біличі (вул. Чорнобильська, Уборевича, бульв. Вернадського, вул. Кржижановського, Степанченка, Святошинської, Відпочинку, Верховинної та Кільцевої дороги).

Водовозка – вул. Вітрука (ріг вул. Депутатської).

Бювети: на вул. Святошинська, 6 (ріг вул. Верховинної); Котельникова (ріг вул. Петрицького); вул. Пушиної (ріг вул. Біличанської); вул. Ірпінська, 71.

Лабораторії Київводоканалу здійснюватимуть постійний контроль якості води перед подачею її споживачам у пересувних автоцистернах.

Усього в триденних роботах на вул. Берковецькій, 6 буде задіяно 29 одиниць спецтехніки та машин, а також 175 працівників (від 40 до 70 осіб щодня).

ПАТ «АК «Київводоканал» закликає мешканців заздалегідь передбачити запас води для господарсько-побутових потреб та просить вибачення за тимчасові незручності.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua