Версія для людей із вадами зору

До будівництва об’єкту громадського призначення з сучасним культурним простором на місці нефункціонуючого кінотеатру планують залучити інвестора

23 вересня 2021 року, 16:47

Депутати Київради підтримали проєкт рішення, який дає можливість розпочати підготовку до проведення конкурсу із залучення інвестора до будівництва об’єкта громадського призначення на просп. Голосіївському, 116. Відповідне рішення підтримали 79 депутатів.

Сьогодні на проспекті Голосіївському, 116 розташований кінотеатр «Загреб». Об’єкт, площею 2,5 тис. кв. м, збудований у 1989 році. Приміщення кінотеатру не використовуються з 2018 року через незадовільний стан конструкцій, інженерних мереж та внутрішнього облаштування. Будівля перебуває на балансі КП «Київкінофільм» на праві господарського відання та не включена до Програми приватизації комунального майна територіальної громади міста Києва.

Знесення об’єкту можливе виключно після визначення переможця інвестиційного конкурсу, укладення з ним інвестиційного договору та відшкодування інвестором вартості будівель і споруд, які підлягають знесенню.

За попередніми передпроєктними пропозиціями, на земельній ділянці 1,3 га буде розташовано кінотеатр або інші комунальні об’єкти сфери культури, паркінг та орендні приміщення. Орієнтовний бюджет будівництва 510 млн грн.

Як зазначили в Департаменті економіки та інвестицій КМДА, інвестор зобов’язаний безоплатно передати до комунальної власності територіальної громади міста Києва частину об’єкта інвестування (новозбудоване приміщення) площею, не меншою, ніж існуюча, для розміщення закладу культури.

У результаті проведення інвестиційного конкурсу місто отримає новозбудоване сучасне приміщення культурного призначення площею не менше 2,5 тис. кв. м.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua