Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

До Естонії на відпочинок відправилися 44 дитини з родин, які постраждали від війни

08 серпня 2022 року, 13:14

До дитячого оздоровчого табору в Естонії  на відпочинок відправилися 44 дитини з родин, які постраждали від війни. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда. 

«Ми продовжуємо працювати над тим, аби наші діти мали змогу отримати оздоровлення в безпечних умовах, у місцях, де не тривають бойові дії і можна відволіктися від війни. Естонська сторона виявила готовність прийняти частину наших дітей та підготувала для цього спеціальну програму. Я дякую мерії Таллінна за підтримку і організацію відпочинку», – зазначила Марина Хонда. 

Поїздка до Естонії стала можливою завдяки співпраці міської влади Києва з мерією міста Таллінн. 

Нагадаємо, що завдяки співпраці міської влади із міжнародними партнерами, на оздоровлення та відпочинок до інших країн відправилося вже 140 осіб. Зокрема – близько 80 осіб із числа багатодітних родин поїхали до Італії та 50 осіб із числа родин захисників України відправилися до Грузії. Ще 10 дітей із родин, які постраждали від війни, перебувають на відпочинку у Фінляндії.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]