Версія для людей із вадами зору
Версія для людей із вадами зору

До облаштування воднолижного комплексу на території Труханового острова залучать інвестора

21 грудня 2017 року, 14:27

Найближчим часом буде оголошено інвестиційний конкурс із залучення інвестора до облаштування воднолижного комплексу для активного відпочинку з об’єктами спортивно-рекреаційного призначення на території Труханового острова. Про це повідомили у КП «Київське інвестиційне агентство».

Наразі КП «Київське інвестиційне агентство» готує передпроектні пропозиції і умови до проведення конкурсу. Проводяться зустрічі з потенційними інвесторами, вивчається їх зацікавленість щодо участі в реалізації проекту.

КП «Київське інвестиційне агентство» є замовником передінвестиційних робіт проекту згідно з розпорядженням КМДА від 18.12.2017 №1638. Передпроектними пропозиціями на території Труханового острова передбачено встановлення об’єктів спортивно-рекреаційного призначення: водних споруд для проведення тренувань та змагань із воднолижних видів спорту; майданчиків для міні-футболу, пінг-понгу, баскетболу, пляжного волейболу, міні-гольфу, силових тренажерів; мотузкового парку; тенісного корту; дитячого пляжу тощо.

Київська міська державна адміністрація планує оголосити інвестиційний конкурс із залучення інвестора до облаштування воднолижного комплексу для активного відпочинку з об’єктами спортивно-рекреаційного призначення на території Труханового острова. Інформація буде опублікована в газеті «Хрещатик» та на офіційному інтернет-порталі КМДА.

Портал працює в тестовому режимі. Якщо ви маєте зауваження або пропозиції, будь ласка, напишіть нам: support.web@kyivcity.gov.ua або зателефонуйте за номером:(044) 366-80-13