Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

До Польщі на реабілітацію відправилися кияни-ветерани війни та члени їхніх родин

23 листопада 2022 року, 13:21

До Польщі на реабілітацію відправилися 58 киян-ветеранів війни та члени їхніх родин. Вони пройдуть програму психологічної реабілітації, яка організована в рамках домовленостей київської влади та Почесного Консульства України в місті Тарнові. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«Це не перша група, яка відправилася на реабілітацію до Польщі. На сьогодні таку реабілітацію вже пройшли чи проходять наразі 100 осіб. А в рамках домовленостей із польською стороною всього її пройдуть 180 осіб. Двотижнева програма включає психологічну, соціальну та фізичну реабілітацію. Також передбачається іпотерапія та культурна програма, зокрема екскурсії визначними місцями Малопольського воєводства. Усі витрати, пов’язані з перебуванням у Польщі наших ветеранів та членів їхніх сімей, покриває польська сторона. Я щиро дякую Почесному консульству України в Тарнові за підтримку та організацію програми для наших захисників», – зазначила Марина Хонда.

Нагадаємо, що в Києві з’явиться центр комплексної підтримки учасників бойових дій «Київ мілітарі хаб». Нова установа стане єдиним центром роботи з ветеранами та членами їхніх родин і працюватиме за принципом «єдиного вікна». У хабі захисники та захисниці зможуть отримати необхідний комплекс послуг.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]