Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Допомога для переселенців: у Деснянському районі запрацював Консультативний центр для внутрішньо переміщених осіб (+фото)

06 липня 2022 року, 14:00

У Деснянському районі відкрився Центр комплексної консультації для внутрішньо переміщених осіб. Це вже третій такий заклад для допомоги вимушеним переселенцям, які проживають у Києві. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«У Деснянському районі з 24 лютого зареєстровано майже 11 тисяч внутрішньо переміщених осіб, із яких більше 1400 – діти. Питання людей у різних районах міста схожі: оформлення документів, пільги, працевлаштування, влаштування дітей до закладів освіти. І такі центри дуже зручні, оскільки вимушені переселенці можуть отримати всю необхідну інформацію в одному місці, і їм не потрібно відвідувати різні установи. Крім того, вони можуть отримати продуктову допомогу від Товариства Червоного Хреста. Раніше ми відкрили такі центри в Шевченківському та Солом’янському районах і зараз плануємо відкривати в інших», – зазначила Марина Хонда.

Вона також нагадала, що консультації у Шевченківському районі проходять щоп’ятниці, з 10:00 до 16:00 за адресою: вул. Володимирська, 51-Б.

У Солом’янському – щосереди, з 10:00 до 17:00 за адресою: вул. Волинська, 2.

Консультування в Деснянському триватиме щочетверга з 10:00 до 17:00 за адресою: вул. Бальзака, 28, «БібліоХаб».

До консультацій залучені наступні районні установи та організації:

  • Управління соціального захисту;
  • Управління освіти;
  • відділ охорони здоров’я;
  • Центр надання адміністративних послуг;
  • Лівобережний центр надання безоплатної правової допомоги; 
  • Центр соціальних служб;
  • Пенсійний фонд;
  • Товариство Червоного Хреста України.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]