Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Дорожники продовжують роботи на десятках об’єктів капітальних і середніх ремонтів (+фото)

19 липня 2021 року, 11:55

На десятках об’єктів капітальних і середніх ремонтів тривають масштабні роботи. Про це інформує КК «Київавтодор».

«На фінальному етапі – капітальний ремонт проспекту Степана Бандери. На магістралі закінчено влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття проїжджої частини. Продовжуються роботи з улаштування тротуарів та велодоріжок», – розповів в. о. генерального директора КК «Київавтодор» Олександр Федоренко.

На вулиці Льва Толстого на значній частині влаштовано середній шар асфальтобетонного покриття. Нанесена тимчасова розмітка, аби розпочати новий етап робіт із ремонту на протилежній ділянці вулиці.

Також продовжуються  роботи з реконструкції вул. Андріївської та Пейзажної алеї, капітальний ремонт  вулиць Милославської, Борщагівської, Івана Франка, Чорнобильської, ділянки дороги Т-1027.

Тривають роботи на 23 об’єктах середнього ремонту: на проспекті Валерія Лобановського та вулиці Березняківській виконали роботи з фрезерування покриття, на Парковій дорозі та вул. Ялтинській закінчили роботи з асфальтування проїжджої частини.

Ремонт доріг у столиці (19 липня)

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]