Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Дорожники розпочали превентивну обробку вулиць перед прогнозованим снігопадом

18 лютого 2026 року, 22:10

Частина техніки вже виїхала на вулиці міста та проводить превентивну обробку доріг, мостів і шляхопроводів протиожеледними засобами. Про це повідомляють у КК «Київавтодор».

Це перший етап робіт перед очікуваним снігопадом. У разі інтенсивних опадів дорожники розпочнуть розчищення вулиць і тротуарів від снігу.

Загалом орієнтовно 570 одиниць снігоприбиральної та додаткової техніки КК «Київавтодор» готові до цілодобової роботи.

Просимо водіїв бути відповідальними та не залишати автомобілі на узбіччях вулиць і доріг, аби не заважати роботі снігоприбиральної техніки.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]