Версія для людей із вадами зору
Версія для людей із вадами зору

Дорожники столиці продовжують роботи на низці об’єктів ремонту

10 серпня 2018 року, 15:08

Дорожники столиці продовжують роботи на низці об’єктів ремонту: вулицях Академіка Заболотного, Сім’ї Кульженків, Алматинській, Генерала Родимцева, Назарівській, Леонтовича, просп. Академіка Палладіна, бульварі Вацлава Гавела, шляхопроводах на перетині просп. Космонавта Комарова та б-ру Вацлава Гавела, вулиць Олени Теліги та Кирилівської, просп. Леся Курбаса та вулиць Гната Юри та Володимира Покотила тощо. Про це інформує КК «Київавтодор».

Так, сьогодні вдень на вул. Сім’ї Кульженків дорожники продовжують роботи з улаштування нової основи дорожнього одягу, на вул. Академіка Заболотного тривають роботи з укладання середнього шару асфальтобетонного покриття, на вул. Алматинській та просп. Академіка Палладіна виконується широкий спектр дорожньо-будівельних робіт із ремонту як проїжджих частин та тротуарів, так і шляхопроводів.

Не припиняються роботи і з ремонту інших штучних споруд, зокрема, на шляхопроводі на перетині вулиць Олени Теліги та Кирилівської дорожники влаштовують монолітну перехідну плиту, а на транспортній розв’язці на перетині просп. Космонавта Комарова та б-ру Вацлава Гавела триває ремонт покриття сходів, монтаж металоконструкцій ліфтової шахти, планування щебеневої основи майданчику вхідної групи трамвайної зупинки зі сторони вул. Каблукова тощо.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua