Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Друга «кризова кімната» з’явиться в Києві вже цієї осені (+фото)

18 вересня 2020 року, 15:35

Друга кімната кризового реагування для жертв домашнього насильства може запрацювати вже цієї осені. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«Після відкриття першої «кризової кімнати» поява другої була лише питанням часу. І тішить те, що ми досить швидко знайшли відповідне приміщення, і наразі там вже йде ремонт. Виконавець обіцяє закінчити усі роботи всередині жовтня. Після облаштування кімнати меблями та необхідною побутовою технікою вона зможе повноцінно запрацювати. Тобто, якщо нічого не завадить, то цієї осені друга в місті кімната кризового реагування відкриється на лівому березі Києва», – зазначила Марина Хонда.

Також вона нагадала, що в місті працює гаряча лінія для запобігання домашньому насильству «15-00», де постраждалі можуть отримати фахову психологічну підтримку. «Телефон довіри» працює цілодобово.

Довідково.

Із початку роботи першої у Києві кімнати кризового реагування, нею скористалися 35 осіб. Із них – 17 дітей. Решта – жінки від 18 до 84 років. Усі вони постраждали від насильства зі сторони своїх чоловіків або батьків. Усього ж, із початку року, згідно зведеної інформації поліції та соціальних служб Києва, в місті зафіксовано 21950 звернень щодо домашнього насильства.

Облаштування в Києві другої кімнати кризового реагування

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]