Версія для людей із вадами зору

Два столичних театри можуть отримати нові назви

01 березня 2017 року

Два столичних театри можуть отримати нові назви

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань культури, туризму та інформаційної політики депутати підтримали проект рішення “Про перейменування деяких театрально-видовищних закладів культури комунальної власності територіальної громади міста Києва”.

Відповідно до проекту рішення, пропонується перейменувати “Київський муніципальний академічний театр ляльок” у комунальний заклад “Театрально-видовищний заклад культури “Київський муніципальний академічний театр ляльок на лівому березі Дніпра”. Таким чином в назві вказується географічне розташування театру.

“Таке уточнення потрібне, в першу чергу, для самих киян та гостей столиці, адже виникали неодноразові випадки, коли люди купуючи квитки в ляльковий театр, який знаходиться на лівому березі Дніпра, приходили на виставу в ляльковий театр у центрі міста. Аби мінімізувати такі незручності, керівництво театру звернулося з проханням в назві уточнити місце розташування закладу”, - повідомила голова постійної комісії Київради з питань культури Вікторія Муха.

Також планується перейменувати “Експериментальну майстерню “Театр маріонеток”. Із назви пропонується вилучити “експериментальний”, адже відповідний театр створено понад 20 років тому і за цей час він довів, що може працювати як повноцінний заклад культури — наголошує керівництво театру. Таким чином театр може отримати нову назву — “Театрально-видовищний заклад культури “Творча майстерня “Театр маріонеток”.

Проект рішення ще розглядатимуть на пленарному засіданні Київради. 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua