Версія для людей із вадами зору

Джамалі та Ніні Матвієнко присвоїли звання «Почесний громадянин міста Києва»

26 травня 2016 року, 15:33

Депутати Київради проголосували за присвоєння звання «Почесний громадянин міста Києва» співачці Джамалі (Сусанні Джамаладіновій), яка перемогла у Євробаченні-2016 в Стокгольмі, та народній артистці України Ніні Матвієнко.

Звання присвоїли за визначні особисті заслуги в соціально-економічному та культурному розвитку столиці, а також за активну громадську діяльність.

За відповідне рішення проголосував 101 депутат Київради.

Раніше, під час зустрічі з Джамалою, мер Києва Віталій Кличко зазначив, що особисто ініціюватиме, аби Київрада на найближчих засіданнях ухвалила рішення про присвоєння їй звання «Почесний громадянин міста Києва».

«Думаю, всі розуміють наскільки для України була сьогодні важливою ця перемога, яку виборола Джамала», – сказав Київський міський голова на початку сьогоднішнього засідання Київради.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua