Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Фахівці «Київтеплоенерго» локалізували пошкодження тепломережі на вул. Антоновича

15 травня 2024 року, 20:24

КП «Київтеплоенерго» локалізувало пошкодження тепломережі на вул. Антоновича. Про це повідомляє комунальне підприємство.

Сьогодні, 15 травня, близько 19:00 під час проведення гідравлічних випробувань тепломереж на вул. Антоновича сталось пошкодження в теплокамері з витоком води назовні. Діаметр пошкодженого трубопроводу – 200 мм.

Одразу після повідомлення про витік фахівці знизили тиск у трубопроводах тепломережі та розпочали підготовку до проведення ремонтних робіт.

Нагадаємо, наразі в Києві тривають гідравлічні випробування. Труби перевіряють на щільність і міцність, щоб мінімізувати виникнення аварійних ситуацій під час проходження опалювального сезону. Гідравлічні випробування тепломереж є обов’язковою умовою підготовки до опалювального сезону (відповідно до Правил з підготовки теплових господарств до опалювального періоду від 10.12.2008 № 620/378).

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]