Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Фахівці «Київтеплоенерго» відремонтували трубопровід, яким постачається тепло для понад 250 будівель Голосіївського району

28 травня 2024 року, 14:40

КП «Київтеплоенерго» усунуло пошкодження тепломережі на Голосіївському проспекті. Їх виявили під час проведення гідравлічних випробувань, що здійснюються в межах підготовки системи тепломереж міста до опалювального сезону 2024/2025. Про це повідомляє комунальне підприємство.

Магістральний трубопровід діаметром 800 мм експлуатується близько 50 років. Від його роботи залежить надійність теплопостачання цілого мікрорайону. Під час перевірки трубопроводу на гідравлічну щільність і міцність фахівці виявили одразу два пошкодження.

Аварійні бригади «Київтеплоенерго» замість пошкоджених ділянок трубопроводу змонтували нові, виконали їх гідро- та теплоізоляцію. Також здійснили засипку тепломережі та підготували місце проведення робіт до відновлення благоустрою. Ремонтні роботи проходили безпосередньо під лініями електропередач, тому монтувати великогабаритну трубу автокраном доводилося з особливою точністю. 

Роботи є частиною поточного ремонту, коли заміні підлягають лише аварійні зношені елементи тепломережі. Ремонт виконали в межах господарської діяльності підприємства без залучення додаткових бюджетних коштів. Завдяки проведеним роботам підвищиться надійність теплопостачання для 217 житлових будинків, 5 лікарень, 16 навчальних закладів і 14 відомчих будівель.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]