Версія для людей із вадами зору

Геннадій Пліс: «Сплату пайової участі необхідно зберегти ще на найближчі два-три роки»

14 березня 2017 року, 17:37

Сплата пайової участі забудовниками повинна зберігатися ще як мінімум на перехідний період, тобто, найближчі два-три роки. Це, вважає перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс, може бути компромісним варіантом як для забудовників, так і для влади.

Геннадій Пліс також зазначив, що раніше він спілкувався з керівниками профільного міністерства, які причетні до підготовки відповідного законопроекту.

«Ключові експерти кажуть, що він буде зареєстрований у Верховній Раді до травня цього року. Як мене запевнили, уже в травні 2017-го законопроект про скасування пайової участі буде винесений на розгляд парламентарів. Але яке рішення буде прийняте у результаті, я не знаю. І на яких умовах можуть скасувати сплату пайового внеску, мені теж невідомо», – підкреслив перший заступник голови КМДА.

Такі законодавчі зміни, на його думку, означатимуть, що за рахунок бюджету необхідно буде створювати на ділянках під будівництво всі комунікації, а потім закладати ці витрати у вартість його оренди або продажу.

«Ідея насправді непогана, вона працює у багатьох країнах світу. Але для цього необхідні додаткові ресурси. А ми сьогодні не можемо собі дозволити за кошти бюджету навіть відремонтувати наявні теплові мережі до будинку, де живе близько трьох тисяч чоловік. Саме тому пайова участь сьогодні ще необхідна», – додав Геннадій Пліс.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua