Версія для людей з порушеннями зору
ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ Портал Послуг
Версія для людей з порушеннями зору

Головний прапор України приспустили через прогнозовані пориви вітру

16 вересня 2024 року, 16:18

Сьогодні, 16 вересня, через прогнозовану негоду приспустили головний прапор України, встановлений на території Меморіального комплексу «Національний музей історії України у Другій світовій війні». Про це повідомляє КО «Київзеленбуд».

За прогнозами Українського гідрометцентру, в найближчу годину з утриманням до кінця доби 16 вересня очікуються пориви вітру 15-20 м/с (І рівень небезпечності, жовтий).

Прапор залишиться приспущеним до покращення погодних умов.

Нагадаємо, висота флагштока становить майже 90 метрів, вага – 32 тонни. Розмір полотнища прапора – 16 на 24 метри.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]